Web sitenizin kodlama teknolojisi

İnternet sayfanızın kodlama teknolojisini, varsa kodlama hatalarını kontrol edin. Kontrolde ettiğinizde, error mesajları web sitenizin kesinlikle sorunlu olduğunu göstermese bile web sayfanızın kodlama bakımından ne kadar güncel ve sorunsuz olduğu hakkında good research topics for high school students bilgi sahibi olursunuz. Yaptığınız kontroller sonucunda web siteniz ne kadar güncel ise, ne kadar az hata içeriyorsa o kadar doğru kodlanmıştır demektir

Web sayfanızı farklı tarayıcılardan ziyaret edin

Günümüzde yaygınca kullanılan belli başlı web tarayıcılarını kullanarak sitenizi görüntülemekte fayda var. Bu tarayıcıları bilgisayarınıza kurarak web sitenizi görüntüleyebilir, hatalarını tespit edebilirsiniz. Bu tarayıcılara Google Chrome , Mozilla Firefox , Opera , Internet Explorer , Yandex  örnek verilebilir. Kalite için tarayıcılar önemlidir.

Web sitenizi farklı cihazlardan görüntüleyin

İnternet sayfanıza masaüstü bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tablet bilgisayardan ziyaret ederek farklı ekran çözünürlüklerinde okunaklı görülüp görülmediğini fark edin. Gördükleriniz sizi tatmin ediyor mu siz beğeniyor musunuz, böylece ziyaretçilerinizin ne hissettiğini kolayca anlayacaksınız.

Web siteniz "flash" ile kodlanmış mı kontrol edin

Flash ile kodlanmış siteler Apple ürünleri tarafından (iphone, ipad, imac vb.) görüntülenmediği için ziyaretçiler sayfanın sorunlu olduğunu düşünebilir, bundan daha zararlısı arama motorları web sitenizi detaylı olarak indeksleyemez. Web sayfanızda bulunan hareketli alanları tıkladığınızda o alanda ki hareketi sağlayan yer hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web Siteniz Özgün mü Öğrenin

Web tasarımı  size özgü olmalıdır. Her koşulda müşterinin kendi sektöründe, web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan farklı olmalıdır.  Web tasarımda özgünlüğü hem tasarım, hemde içerik özgünlüğü alanlarında olmalıdır.

Web Tasarımın Hızlı Yüklenmesi

Yapılan web tasarımının hızlı yüklenmesi aynı zamanda onun iyi bir şekilde kodlandığınız gösterir. Teknolojik best grill cover for chrbroil standartlarında hazırlanmış bir site  hızlı bir şekilde yüklenmektedir. Hız konusunda en önemli unsurlardan biride web sunucunun güçlü bir server olması ve yüksek bant genişliğine sahip olmasıdır.

HEMEN ARA