Google Reklamları

Google Reklamları

Google reklam ile sizde yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. İşinizi büyütmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de insanlar aramalarında Google Arama motorunu kullanmaktadır. Google reklamlar ile ilk sayfaya,ilk sıraya gelebilirsiniz  ve tıklandığınız zaman ücret ödersiniz.

Ankara’ da Google Reklamları sizi arayan müşteri adaylarınız size ulaşmasını ve sizden de teklif almasını istemez misiniz.Bunun için öncelikle kurumsal kimliğinizi güzelce yansıyacak Responsive (Mobil uyumlu) Web Tasarım sitesine ihtiyacınız bulunmaktadır. Kaliteli ve düzgün hazırlanmış bir web sitesi Ankara ‘da müşterilerin sitenizi ziyaret ettikten sonra sizin arayacaklardır. O yüzden güzel bir Web Tasarım sitesi yaptırmanız gerekir.

Web Tasarım Ankara ‘da kurumsal bir yapıya büründükten sonra Tüm Türkiye’de yeni müşterilerin size ulaşması için Google Reklamlarınızı sizin adınıza organize edelim.Google reklamlarınızı arzu edersiniz kendinizde verebilir ve yönetebilirsiniz. Unutmamız gereken ise iyi optimize edilmiş reklamların dönüşüm oranı çok daha yüksektir. Yaklaşık 80 parametre ile Google Reklamları optimizasyonu yapılmaktadır. Bu nokta firmamızdan destek alabilrisiniz.

Günümüzde tarayıcı dostu Html5, Css3, Bootstrap, .net, Cpanel, Whm, Jquery, Json, gibi teknolojileri aktif olarak kullanılmaktadır. Web Tasarım Ankara ‘da ülke standartlarının üzerinde iş yapmak ister misiniz?

Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google, bir arama yapıldığında o kelime ile alakalı birlerce siteyi sıralayarak önümüze listeler. Ancak, binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek oldukça zor. Bu durumda, Adwords reklamları devreye giriyor.

Adwords sayesinde, üst sıralarda olmasanız bile siteniz üst sırada listelenir. Marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesi yine Adwords reklamları ile mümkün. Öte yandan Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize olanak sağlar.

Adwords reklamlarınız, sadece arama sonuçlarında değil, ürününüzle ilgi siteleri hedefleyip, söz konusu sitelerde de reklamlarınızın gösterilmesini olanaklı kılar. Aynı sistemle, ulusal haber siteleri ile emlak haber sitelerini de Adwords reklamları yardımıyla hedefleyebilirsiniz. Adwords, marka veya işletmenize internet üzerinden yeni müşteriler edinmenize olanak sağlar.

Adwords, ürün ve hizmetinizi satın alma olasılığı en yüksek kullanıcıları, satın almaya hazır oldukları an da hedefleyen reklamlar oluşturmanıza yardımcı olur.

GOOGLE ADWORDS’TE BAŞARILI OLMANIN 5 ŞARTI

Kullanıcılar reklamlarınızı internette belirttiğiniz anahtar kelime ile görürler. Bu kullanıcılar firmanız için online müşterilerdir. Reklamlarınızın başarılı olması için 5 unsur vardır.

  1. Adwords hesabınızı yapılandırın.
  2. Doğru anahtar kelimeleri seçin.
  3. Dikkat çekici reklam metinleri kullanın.
  4. Doğru açılış sayfaları ( Landing Page) seçin.
  5. Hangi kullanıcıların müşteriye dönüştüğünü inceleyin.

Arama Ağı Reklamları

Google “Arama Ağı Reklamları”, istediğiniz kelimede hedefleme yapabileceğiniz reklam platformudur. Oluşturacağınız reklam metnine göre, anahtar kelime belirleyebilirsiniz. Arama Ağı Reklamları, çok sayıda ürünü olan firmalar için kullanışlı bir reklam modelidir. Bu sayede her ürün ve projenizi istediğiniz anahtar kelimede hedefleyebilirsiniz.

Arama Ağı Reklam modelinde istediğiniz anahtar kelimeyi hedeflediğiniz gibi istemediğiniz anahtar kelimeyi de negatif olarak hedefleyebiliyorsunuz. Böylece, reklamlarınız istemediğiniz kelimelerde gösterilmemektedir. Adwords Arama Ağı reklamlarında ayrıca tarih, saat, konum, yeniden pazarlama ve anahtar kelime gibi hedeflemeler de yapılabilmektedir.

GDN Reklamları

GDN reklamları, Google’un görüntülü reklam modelidir. Görüntülü reklamlar, bir resimle birlikte görüntülenen reklamlardır. Görüntülü (banner) reklamlar ile hedef kitleniz olan kullanıcıları belirleyip, marka veya işletmenizin bilinirliğinin hızla arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Adwords Görüntülü Reklam modelinde tarih, saat, konum, konu, yerleşim (Site), yeniden pazarlama, anahtar kelime gibi hedeflemeler yapılabilmektedir.

  • Milyonlarca yüksek kalitede haber sayfasında, belirli konulardaki web sitelerinde reklam vermemizi sağlar.
  • İlgi düzeyi yüksek kitlelere ulaşmak için kesin hedefleme kullanır.
  • Görüntülü reklamcılık; farkındalık oluşturmaya, kampanya erişimini arttırmaya, dönüşümler gerçekleştirmeye yardımcı olur ve satın alma döngüsünü hızlandırır.

Remarketing Özelliği

Remarketing çerezlere dayalı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bir javascript kodu, siteye gelen ziyaretçinin tarayıcısına bu kodun bırakılmasını sağlar. Sisteme bırakılan kod sayesinde, kullanıcının gezdiği tüm internet sitelerinde bulunan Google reklam alanlarında görsel reklamlarınızın gösterilmesini olanaklı kılar.

Bu, Google Reklam modeli ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, sitenizi gezip çıktıktan sonra internet ortamında ziyaret ettikleri her yerde, firmanıza ait reklamlarınızı görür. Söz konusu reklam modeli, kullanıcılarda marka bilinci  ve  siteye gelen ziyaretlerin satışa dönme oranına ciddi bir katkı sağlar.

Ankara Google Reklam

Ankara Google Reklam

HEMEN ARA
Open chat
Powered by