Web Tasarım Ankara Firması

Responsive Ankara Web Tasarım, Seo, Adwords Hizmeti

Web Tasarım Ankara denildiğinde öncü firmamız  akla gelir. Firmamız web tasarım, seo, adwords, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, e-ticaret hizmetleri vermektedir.Firmamız profesyonel hizmet vermektedir.

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Web Tasarım Firması

Web Tasarım Ankara firmaları zamanında statik siteler tasarlamış ve firmaların internet ortamında kendilerini ifade edebilmeleri açısından büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Teknolojinin günden güne gelişmesi ile birlikte Web Tasarım Ankara firmaları  Flash tabanlı yazılım ve uygulamalar geliştirmiştir. Apple mobile sektöre girişi ve hızlı yükselişiyle beraber Flash yazılımına karşı tutumu diğer teknoloji ve yazılım üreticileri tarafından desteklenmiştir. Yani günümüzde çok fazla kaynak tüketen, işletim sistem yazılımlarını ve donanımları zorlayan bir atıl bir teknoloji halini almıştır.

Ankara Web Tasarım Firmamız olarak  yaptığı kaliteli ve profesyonel yazılımlar ile birlikte Seo arama motorlarında büyük başarı sağlamış bulunmaktayız. Bu da çalıştığımız firmalara ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönmüştür.

Web Tasarım Ankara Firmamız Apple teknolojisiyle birlikte atıl olan Flash web tasarım üretimini hiç kullanmamış ve kullanmamaktadır.Firmamız yeni tarayıcılarında yaygınlaşması ile beraber Html standartlarını ön planda tutan çözümler üretmiştir.

Günümüzde tarayıcı dostu Html5, Css3, Bootstrap, Php, Cpanel, Whm, Jquery, Json, AngularJS gibi teknolojileri aktif olarak kullanmıştır. Web Tasarım Ankara ‘da ülke standartlarının üzerinde işlere imza atmıştır.

Web Tasarım İş Akışımız

İlk Görüşme: İhtiyaçlarınızı öğreniyoruz, size özel çözümlerimizi ve fiyat teklifimizi sunuyoruz. Sizin taleplerinize göre çalışmalarımızı planlıyoruz. Sözleşmemizi imzaladıktan sonra işimiz başlıyor. (Alan, hosting adı gibi bazı önemli detaylar bu aşamada belirlenmektedir.)

Tasarım: İhtiyaçlarınıza göre web sitenizin tasarımını belirliyor ve sizin onayınızı aldıktan sonra, yazılım olarak  sitenizi tasarlamaya aşamasına geçiyoruz.

Test: Siteniz son halini sizinle beraber test ekranlarında inceliyoruz. Siteniz yayınlanmadan sizin istediğiniz düzenlemeler bu aşamada yapılmaktadır. Sizinle tasarımınızı talebinize göre tasarladığımızı test etmiş oluyoruz.
Yayımlama: Web sitesinizi onayladıktan sonra  sitenizi hemen yayınlıyoruz. Web siteniz aktif olarak  yayınlamaya başlamış olacaktır.

Ankara web tasarım modülleri

Özgün ve profesyonel çözümler eşliğinde tamamladığımız Ankara web tasarım hizmetleri ile siz de hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. En kaliteli şekilde ve maksimum özenle hazırladığımız web tasarım sitelerini, sizin istediğiniz şekilde sunuyoruz. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile yapmak istediklerinizi en ideal şekliyle hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Sizlere sunduğumuz tasarımlarımız reponsivedir yani web sitelerimiz mobil cihazlar ile de uyum sağlamaktadır. Çünkü, müşterilerimizin dijital platformdaki tüm ihtiyaçlarına tam donanımlı olarak cevap vermek için çalışmaktayız. Tasarım ve teknolojiyi olması gerektiği şekilde harmanlamak bizim başarı sağladığımız bir alandır.

Bir web sitesinde aşağıdaki modüller bulunabilir ;

  • Sabit sayfalar (hakkımızda,kurumsal,misyon,iletişim vb.) panelden ekleme çıkarma yapılabilir.
  • Duyurular & Haberler
  • Hizmetler
  • Ürünler : Ürün listeleme ve detay sayfaları
  • Fotoğraf – Video Galeri
  • Anket , İnsan Kaynakları , İletişim Formu
  • Üyelik
  • Sepet (e-ticaret yapıları için)
  • Site Kontrol Paneli

ihtiyaçlara yönelik olarak yeni modüller ekleyebiliriz. Hazırlanacak olan web sitesi ve web tasarım çalışmaları responsive olup tüm mobil cihazlarda uyumludur.

Profesyonel SEO Çalışmaları

Kaliteli ve profesyonel SEO çalışması sonrasında web sitenizin çektiği trafik ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Siz de arama motoru optimizasyonundan yararlanarak organik yollarla google da sitenizi üst sıralara çıkabilirsiniz. Seo nedir? Seo nasıl yapılır? gibi sorularınız hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizim ile görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

HEMEN ARA
Open chat
Powered by