Ankara Seo ve Web Tasarım Hizmeti

Ankara Seo ve Web Tasarım Hizmeti

Ankara SEO hizmeti alanında çalışmalar yapan firmamız giderek büyümektedir. Ankara  Seo alanında tecrübemiz bulunmaktadır. Başarılı çalışmalarımız arasında sizin de yer almanız için bizimle iletişime geçebilir, güncel kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SEO Nedir ? (Search Engine Optimization) Yani Arama Motoru Optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında görünürlüğü ve tıklanması için yapılan çalışmaların tümüne denir. Örneğin Google Arama Motoru’nun bir web sitesi için belirli kriterleri vardır. Bunların birisi site içi SEO ‘dur. Site içi SEO, sitenin teknolojik ve Google’ye göre tasarlanması istenmektedir.Örnek olarak  url yapısı, anahtar kelime, metin detayı, açıklama vs. gösterilebilir.  Tabi bu görüntülenme ve tıklanma sayısı arama motorundaki sıralama ile de doğrudan bağlantılıdır. Eğer arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsanız daha fazla ziyaretçi alma şansınız olacaktır.

SEO aslında, her İnternet sitesinin ihtiyacı olan web sitesi trafiğini artırmak için uygulanan teknik ve stratejilerin bütünüdür. Bu sayede elde edilen trafiğe Organik Trafik adı verilmektedir. Bir sayfa için reklamlı tıklanma sayılarındansa, organik trafik sayıları çok daha değerlidir.

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara Seo Danismanlıgi

Ankara Seo Danişmanlıgı

Ankara SEO Danışmanlığı sayesinde seo hakkın oldukça zorlu bir süreç daha kolaya inecektir. Siteniz ile birlikte rakiplerinizden üstün olma koşulunu yerine getirebilecek, rekabet etmeye başlayacaksınız. Günümüzde en yaygın kullanılan arama motoru Google ve diğer arama motorlarının içeriğinizi okuması ve anlamasını kolaylaştıracaksınız. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak ve google de bilinirliğinizin artması, trafik hacminizin de genişlemesi anlamına gelmektedir.

SEO Analiz ve rakip kıyaslamalarınız için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

1. Google İlk Sayfada Gelebilir miyim?

Google’ın belirlediği Algoritmalar doğrultusunda web wayfanızı güncelleyerek Google ilk sayfada gelmeniz mümkündür. Rakiplerinizin rekabet oranları sitenizin oluşturulma tarihi ve Hostingi bu konuda olmazsa olmazlarındandır.

2. Google İlk Sayfada Gelmem Ne Kadar Sürer?

Google yönergelerini doğru uygulayarak işe başlamanız gerekir.Kelimelerin rekabet analizi ile tahmini süre verilebilir. Doğru yönergeleri yerinde getirdiğinizde google taraması sonrası sitenizde kıpırdamalar oluyorsa başarı yakın demektir.

3. Google İlk Sayfada Zirveye Nasıl Çıkarım

Google Adwords Reklamları, Haritalar derken ortalama bir sitenin ilk sayfada gelmesi bazen işe yaramamaktadır. Arama sonuçlarında bir iki sıra yukarısı ile aranızda ciddi oranda fark olabilir.Doğru analiz ve çalışma teknikleri ile zirveyi görmeniz mümkün, önemli olan doğru yönergeleri takip etmektir.

4. SEO Danışmanlık Ücretleri Ne Kadar

Seo Ajanslarının verdiği rakamlar stabil rakamlar değildir. Örneğin basit bir kelimeye verilen rakamla zor bir çalışma süreci olan kelimeye verilen rakamların aynı olmaması gerekir.Genelde SEO Paketleri satın alan kişiler %50 Oranında fayda görür. SEO Paketi Teknik işlemlerin toplamıdır.

 

HEMEN ARA
Open chat
Powered by